Logo Zespołu Szkół nr 2 w Wołominie

Szkoła / Aktualności

07-03-2010

Konkurs fotograficzny FOTO FERIE

W ramach obchodów Dni Wołomina w Zespole Szkół nr 2 w Wołominie zorganizowany został międzyszkolny konkurs fotograficzny dla uczniów klas gimnazjalnych FOTO FERIE Z WOŁOMINEM Autorzy prac mogli zgłosić na konkurs jedno, samodzielnie wykonane zdjęcie (format 15x21) i nadać mu tytuł. Miejscem artystycznych poszukiwań był Wołomin a kryterium oceny prac- ciekawe ujęcie. 25 lutego 2010r. w ZS nr 2 rozstrzygnięto II etap konkursu.
Paulina Kubuj G 2 Słyszę szepty motto Anna Kocur G2 Przybrudzona szarość dni a II Kamila Piankowska G Czarna wyr.Piękno natury Magdalena Szponar G2 wyr zima pokazała pazur Marta Pawlicka G 2 wyr. Droga na skróty Martyna Mielczarek II G2 Bańkowa zima Milena Dąbrowska G Czarna Namalował mróz I

Spośród dziewiętnastu dostarczonych przez szkoły zdjęć  Jury przyznało następujące nagrody:

I MIEJSCE  - Milena Dąbrowska - Gimnazjum w Czarnej
II MIEJSCE - Anna Kocur - Gimnazjum nr 2
II MIEJSCE - Martyna Mielczarek - Gimnazjum nr 2

WYRÓŻNIENIA:
Klaudia Ługowska     - Gimnazjum w Duczkach
Maciej Muszelik            - Gimnazjum nr 5 w Wołominie
Kamila Piankowska   - Gimnazjum w Czarnej
Marta Pawlicka           - Gimnazjum nr 2 w Wołominie
Magdalena Szponar - Gimnazjum nr 2 w Wołominie

SKŁAD JURY:

p. Elżbieta Kuczko - przewodnicząca jury - fotograf - Zakład Fotograficzny FOTO - ELKA

p. A. Miciukiewicz - Gimnazjum nr 5 w Wołominie
    p. L. Murawska      - Gimnazjum nr 2 w Wołominie
    p. B. Szulim             - Gimnazjum w Czarnej
    p. M. Włodarczyk   -Gimnazjum nr 4 w Wołominie

Wręczenie nagród odbyło się 4 marca 2010 r. w czasie uroczystej sesji z okazji 91. rocznicy nadania praw miejskich Wołominowi.